Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg HOLNAPRA?

Hogyan legyek beteg HOLNAPRA?

Figyelt kérdés
Holnap nagyon sok mindenbol irnank, es nem szeretnek menni a szuleim nem igazoljak es szinlelni sem szeretnek es nem kerek szido valaszokat :)

2017. febr. 2. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj ki lenge ruhában egy kis időre, aludj takaró nélkül.
2017. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Anélkül, hogy szidnálak: Szerintem ne csinálj semmi ilyesmit. Ha eddig nem lettél beteg (közösségben, suliban), akkor most hirtelen nehezen leszel beteg HOLNAPRA. Túl fogod élni a dogákat, sokkal jobb, mint aztán tényleg betegen pótolni őket. Ja amúgy én elővigyázatosságra hivatkoznék. Mert tombol mosta járvány, főleg ma meg holnap, és ha jövőhétre totál beteg leszel... az gáz lesz, mert akkor többet kell pótolj! Szerintem mondd azt, hogy kezded magad rosszul érezni, amúgy is járvány van, és taktikai okokból nem mennél be.
2017. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

mások örülnének annak ha egészségesek lennének és nem, most nem egy köhögésre gondolok... te meg itt akarsz színlelni, mert írtok dolgozatot. De jó, hogy ilyen gondjaid vannak sajnos amikor ennyi idős lehettem mint te az volt a legkisebb gondom, hogy doga lesz az iskolában...nézz magadba.


Remélem nem tudtad kihúzni magad a kötelességed alól azt mindenből egyest kapsz ma.

2017. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

En ugy faztam meg, hogy kiizzadva, nyitott kabatban futottam vagy 15 percet kint... nem akartam beteg lenni, de sikerult. Laz, tusszoges, orrfolyas, kohoges, torokfajas..

Esetleg vizes ruhaban allj ki az ablakba, menj el az orvosi rendelobe, es ulj kozel az emberekhez, fogj meg mindent, menj be a varo wc-jebe, es simogasd at jol a kilincseket, aztan vedd a kezed a szadba.

Igyal tejet. Zuhannyal locsold 10-12 percig jeghideg vizzel a mellkasod, torkod.

2017. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sssaszem ***** válasza:
Ugyan már ne legyél beteg, mert ha ténylegesen megbetegszel aztán sírhatod vissza az egészségedet. Legközelebb meg tanuljál, készüljél fel a következő dolgozatra.
2018. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!