Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S Hogyan legyek holnapra...

S. O. S Hogyan legyek holnapra beteg/lázas?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem megoldás de holnap 2 tantárgyból felelünk 2-ből témazárót írunk és egész nap ezeket tanultam de még alig tudok valamit mert nagyon sok az anyag.Tegnap nem tudtam tanulni mert nem voltam itthon.Kitűnő tanuló vagyok és nem szeretnék most a félévhez közelítve rossz jegyeket kapni főleg témazáróból, így egyetlen reményem a betegség.Légyszi segítsetek.Kimenni a házból nem tudok mert anyáék itthon vannak.

2015. dec. 6. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Egyél krétát.

Legközelebb meg ne utolsó percre hagyd, minden délután vedd át, amit aznap vettetek...

Mert ha hiányzol pont egy ilyen napon, a tanárok nem hülyék, ha elkapsz egy rosszindulatút, olyat fog adni, mikor pótlod a feleléseket és tézéket, hogy biztosan ne tudjad. Ez nem mindig megoldás.

2015. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!