Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám az immunrendszem...

Hogyan tudnám az immunrendszemet erősíteni?

Figyelt kérdés
Mindig beteg vagyok, próbáltam sok féle gyógyszert de egyik se hat

2018. jan. 5. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De okosnak hiszed magad! Az én helyesírásomba talán bele lehet kötni némileg, de azért összességében igenis helyesen írok! De, hogy tovább mennyek hiába ócsárolsz engem mert, amit én írok az valós tudományokon alapul!


Válaszold meg nekem:


Mennyi az immunrendszered erőssége?

Mivel tudod megmérni?

Milyen erősre szeretnéd fejleszteni?


Amíg erre a három kérdésre nem tudsz választ adni, ahogy természetesen mások sem, addig hiába lököd itt a bullshit szöveget. Inkább elfogadnád a biztos tudományokra alapuló érveket! Egyébként már Novák Hunor előtt is volt már erről információm, ahogy a kalciumról is. Említettem, hogy egészségügyi tanulmányokat folytatok. A forrást csak a szavam hitelessége miatt hivatkoztam le.


Ja el is felejtettem, te biztosan okosabb vagy egy orvosnál! Ja bocsi, én inkább egy orvosnak hiszek, mint egy itt okoskodó kommentátornak, aki belém állt mert le mertem írni, hogy többek között ez is egy népbutítás, ezzel le is zártam a vitát! Veszekedj az orvosokkal, és költsd a pénzed immunerősítő kúrákra remélem nagyon erős lesz majd Mr. Immun_Troll!

2018. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!