Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A krákogás megszüntethető?

A krákogás megszüntethető?

Figyelt kérdés

Édesapám minden reggel hatalmas orrfelszívással és krákogásokkal ébreszti a családot. Nekem ezért sokszor kimarad a reggeli mert hányingerrel kelek.

Kértem hogy nézzen utána miért van ez de nem hajlandó inkább megsértődik ha megemlítem.

Ez hatalmas feszültséget okoz nekem.



2017. dec. 20. 08:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le hogy nem csak egyszer hanem kb fél órán keresztül kb 5 percenként hallom ezt a gusztustalanságot.
2017. dec. 20. 08:21
 2/4 anonim ***** válasza:
megszüntethető: a dohányzás felhagyásával, a tünetet okozó betegség eredményes kezelésével, a páciens halálával, elköltözésével, füldugó használatával, magas hegyi szanatóriumi tartózkodással.
2017. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számos ilyen élettani mechanizmus van, ami a felgyülemlett váladékot segít eltávolítani a szervezetből. Nemcsak a dohányzás, de egyéb környezeti ártalom, pl. porszennyeződés, allergia stb. okoz a légzőszervekben fokozott nyálka váladék képződést, ami a reggeli felkelés során a fokozódó élettevékenység miatt erőteljesebbé válik, mivel éjszaka alvás közben minden alig működik. Egyes embereknél, különösen idősebb korban mindez felerősödhet. A dohányzást mindenképpen javasolt elhagyni, de ez az a környezetben élők mindegyikére érvényes, mivel a passzív dohányzás hasonlóképpen káros. Mivel az élet során számos fajta allergia alakul ki és az emberi szervezet egyre több környezeti ártalom ellen válik érzékenyebbé, az ilyen tünetek fokozottan jelentkezhetnek. Nem kell gusztustalanságnak felfogni.
2017. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neki se kellemes...de ő se fulladhat meg


Hol csinalja ezt??

Előttetek? Wc, mosdóban???


Sajnos a párom minden reggel így kel....én nagyon sajnálom miatta....engem az sem érdekelne ha mellettem csinálná az ágyban...csak könnyebüljön meg.


Igaz én általában nem hallom....mert ő elvonul a lenti fürdőnkbe..hogy ezzel ne zavarjon senkit.

2017. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!