Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krákogok 4hónapja, de miért?

Krákogok 4hónapja, de miért?

Figyelt kérdés
A sulival jártunk úszni több mint egy hónapig minden héten és valahogy ott kezdődött azóta minden nap párszor.Érzem, hogy van letapadva állandóan és csak egy ideig ürül.Nem cigizek.15/F

2017. jún. 15. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Detto, márvorvostól orvosig járok, most találltam egy fúl orr gég3szt aki komolyan vesz és elkezdett kivizsgálgatni... háziorvosom 4.h3ten hogy nem múlt el, letudta annyival, hogy biztos idegi alapú...

Hát kvára nem az...

2017. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 honapja tarto krakogas az sok, vizsgaltasd ki! Keress egy jo Ful-Orr-Gegeszt! Csinaltass garatleoltast! Plussz meg sok oka lehet, amire nem is gondolna az ember pl.: allergia, reflux...
2017. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 év krákogás-köhécselés után vizsgáltattam ki magam. Mondjuk én pesten lakom emellett dohányos is vagyok, így betudtam ezeknek.

Aztán megfáztam és állítólag csúnyán köhögtem, nem olyan volt mint egy tipikus náthás köhögés. Csináltattam egy mellkas röntgent és kiderült, hogy szarkoidózisom van. Emellett szerintem refluxom is lehet, mert néha érzem ahogy a sav égeti a gyomrom illetve néha azt is érzem, ahogy visszaáramlik.


Lehet, hogy banális dolog áll a háttérben, de mindenképp megér egy kivizsgálást.

2017. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában kicsit mélyül a hangom attól nem lehet?
2017. jún. 15. 08:53
 5/5 Popyrec4 válasza:
Hali nekem total ugyan ez van de mar nagyon kevesszer es nekem a sajat cegemnek a termeke segitett! Akit erdekel irjon ram facen! SIMKO Ivo Vilmos
2017. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!