Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon bor rak ha igen mit...

Ez vajon bor rak ha igen mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve lett egy új anyajegyem egy kicsit kidudorodott volt de nem zavart mert van meg ilyenem,nagyabol 1 vagy max 2 napja eszrevettem hogy egy nagy pup van a helyén és csak most látom hogy egy rozsaszin dudor ketto apro sarga foltal van ott es nagyobb mint ami volt,meg nem voltam orvosnal holnap vagy azutan megyek mit csinaljak mert nagyon szarul vagyok nem merek se birok aludni.A kerdesem hogy panikoljak vagy legyek nyugodt?
2017. aug. 24. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikoljál, az mindenen segít!
2017. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy pánikolj, az anyajegyek könnyen 'bolondulnak meg', főleg ha olyan helyen vannak.

Nem igazán tudom elképzelni amit írtál, de lehet szőrtüsző van alatta ami begyulladt... annyi minden lehet, nem kell már egyből a legdurvábbra gondolni.

Majd az orvos megmodja mi lehet a baj.

2017. aug. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi egy kicsit megnyugodtam minden esetre holnap van az igaszsag napja
2017. aug. 25. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!