Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki szedett- e már Gordius...

Valaki szedett- e már Gordius 300 mg. (gabapentin) gyógyszert. Idegek károsodásra írta fel az orvosom. Azt kérdezném tőletek, hogy ennek a gyógyszernek csak fájdalomcsillapító, vagy gyógyító hatása is van?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 17:52
 1/9 anonim válasza:

Én most kaptam.

Neked bevált, szedted, szeded még?

2019. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves valaszolo. Na es neked? :D te elkezdted? Nekem idegkarosodasos fajdalmam van.es antideprrsszans meg antipszichotikumot akarnak folyton felirni....tegretol.duloxetin.teperin.ezek kozul valamelyiket.de en egyiket se szetetnem beszedni mert pszichiatriai szer....ertem en,hogy neuropatias fajdalmakra is adjak,de nem szeretnem. Es a forumonat bujva pont olvastam,hogy valakinek irtak h pl az arcidegzsabanal felirt tegretol helyett akar a gabapentin is jo lehet....nekem nem arcidezsabam van hanem egy balesetbol visszamaradt idegkarosodasos fajdalmam....hosszu evek ota. Es most,h "megtalaltam" ezt a gyogyszert kivancsi vgyk kinek hogyan hatott? Vgy bevette e?es mi tortent stb...?amugy jol tudom,h ez vegre egy olyan szer lehet ami egyaltalan nem pszichuatriai szer,de megis lehet hatasos lehet neuropatias fajdalomra.ugye?
2019. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Két hónapja szedem,arc ideg fájdalom miatt,nincs javulás.

Önnel mi a helyzet?

2019. jún. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én április óta szedem, emeltünk az adagon de én nem érzek változást. stroke után maradványtünetként neuropátiás fájdalom illetve jobb oldali zsibbadás tüneteim vannak.
2019. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a neurologus-bar ahany orvos annyi féle válasz,hogy nem fog hatni,csak a teperin,dulo.tegretol-de azert felirta a Gordiust is. szóval nekem úgy írta fel,hogy elsö nap 300 mg. második nap 600 mg. harmadik naptól 900 mg. és hogy 1200ige melhető. mondjuk én ezt a felépítést elég gyorsnak tartom,de sebaj... ugyh gondoltam leírom hátha segítek vkinek,bár nemtudom ki mennyit szed. én még nem váltottam ki.nekem nem arcidegzsábám van,hanem egy balesetből visszamaradt idegkárosodásos fájdalmam sajna,ami nagyon megkeseríti a minden napi életvitelem... hát nemtudom,ha Önöknek nem válik be,akkor amiketfeljebb írtam gyógyszert lehet hatna Önöknek... bár elvileg a teperin hízlal. bár a neurologus azt mondta az anyukájának krónikus hátfájása volt,ódzkodott a szertöl aztan bevette és azóta hálás.. hát mondom jó....
2019. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amugy lehet a neuromultivitEp is hasznalna mindenkinek aki itt irt es nincs jol. Pl fel is sorolja a betegtajekoutatoba a trigeminus n.-t is es egeszen ugy tunik sokkal jobb mint a milgamma. Mar csak a hatoanyagait tekintve....kb duplaja.es tan meg olcsobb is.
2019. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Neuromultivit EP-t meddig lehet szedni ? Emelt B6 vitamin miatt kérdezem .
febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gabapentint irnak fel.. neuropatias fajdalomra, mi a lof*szert? Ott a pregabalin sokkal jobb es kevesebb rossz mellekhatas, ez nyugaton mar koztudott, ugy latszik M.o-n nem.
febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát nekem pl a pregabalin nem volt jó.

Rosszul lettem tőle.

Alig tudtam menni úgy kiütött.

75mg ...

febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!