Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok ennyire fáradt,...

Miért vagyok ennyire fáradt, ha eleget alszom?

Figyelt kérdés

Nappal nem érzem a fáradtságot, de este nagyon. Volt régen is, hogy néha fáradt voltam, de ez most nem szokványos fáradság. Úgy érzem, mintha ki lennék ütve. Eltelik pár perc, és kicsit jobban leszek. Majd egy-két óra múlva megint alig birok bármit is csinálni.


8 órát alszom pedig naponta, mindig is ennyit aludtam. Már hónapok óta ez van, szinte mindennap.

Mitől lehet?


2017. júl. 6. 23:17
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha rámjön a fáradtság, a tea, hideg víz és mozgás csak minimálisan segítenek.
2017. júl. 6. 23:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nyár van..Énis csak pihenek egésznap mégis fáradt vagyok..Csak azt tudom javasolni hogy, egyél magas tápértékű ételeket, remélem sokat vagy a napon, hogy nelegyen D vitamin hiányod, illetve lehet hogy 8 órát alszol, de nem m1 hogy milyen az alvás minősége.Lehet hogy túl meleg van, ha van ventillátor kapcsold be, illetve kapcsold ki a TV-t hogy a sötétben tudj aludni egy kiadósat. Nemtudom hány éves vagy, és a nemedet sem, de ha férfi/fiú vagy, és szoktál önkielégítést végezni azt ajánlom, állj le vele , vagy csökkentesd a mennyiséget, hiszen a csökkent tesztoszteron szint miatt is lehetsz fáradt.Este amikor már hüvösebb van, fuss egyet az utcában, majd zuhanyozz le hidegvizzel és aludnj..Nemtudom hogy te hogyvagy ezzel de nyáron elég sok embernek vannak alvászavarai, és kb hajnal 3-kor alszanak el délig.:D

Ha sokáig nem múlik ez az állandó fáradtság, akkor kérj beutalót a vérvételre.

Kérlek jelezz vissza hogy hasznos volt-e a számodra ez a hozzászólás!

2017. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos nem a nyár miatt van, mert március óta érzem kisebb-nagyobb szünetekkel.
2017. júl. 10. 03:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!