Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert erzem meg mindig gyengen...

Miert erzem meg mindig gyengenek magam?

Figyelt kérdés
1 hete megfaztam... 2 nap torokfajas, azota elmult. Azota folyamatosan folyik az orrom, faj a fejem es most az utolso 2 napban kezdett felszakadni a valadek es kohogok. Az elso 5 napban semmi komolyabb bajom nem volt, siman dolgozni is mentem, viszont a hetvegen olyan gyengeseg tort ram, hogy csak fekudtem egesz nap es ez meg ma is tart ( pedig ez a megfazas elso napjaiban szokott lenni). Ful orr gegeszeten a torokfajasom utan antibiotikumot kaptam, szerintem tok feleslegesen, mert nem lettem jobban, tehat tuti virus. Ennyire elhuzodhat egy megfazas es a levertseg? Masfel eve nem voltam beteg... nagyon jo multivitamint szedek. Sportolok. Eros a szervezetem. Megis mar tobb mint 1 hete szenvedek ezzel... 29/f
2017. máj. 29. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!