Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemhéjrángás. Mi a megoldás?

Szemhéjrángás. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Kèt hete van jelen a problèma. Vizsgaidőszakok volt, sokat olvastam, izgultam, betidtam annak. De egy hete màr ennek vège, a szemràngàs megmaradt. Nèha 1-2 percig is èrzem, csak a jobb szemhèjamnàl. Nèha óràkig semmi. Alig èszrevehetően ràng, nem súlyos. Forduljak ezzel orvoshoz? Vagy pihenjek mèg, hàtha abbahagyja?
2017. máj. 28. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg ezt a hetet még, ha nem múlik akkor menj el a dokihoz, de szedhetsz magnéziumot is. Pár hónapja nekem is napokig rángatózott a szemhéjam pedig még csak nem is izgultam semmi miatt de eléggé zavaró volt... Az is lehet, hogy kicsit fáradt vagy, pihend ki magad és szánj magadra legalább egy napot.
2017. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a stressz okozhatja, vegyél be Magne B6-ott kb 2-3 hétig.
2017. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!