Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés óriasi fájdalommal?

Székrekedés óriasi fájdalommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai napon nagyon rosszul lettem. Egyszer csak az alhasam es a végbelem iszonyatosan elkezdett szúrni, úgy éreztem el is mell mennem wc-re. Éreztem hogy a székletem egyszerűen nem tud kijönni. Addigra mérhetetlenűl fájt. Haza is mentem és adtam magamnak beöntést nagyon megszenvedtem vele és üvöltöttem a fájdalomtól, kihúzni nem bírtam magam. Nyilalt a köldököm de még a derekam is meg a méhem is. Ürités után is még mindíg nagyon fajt, remegtem a fájdalomtol. Bevettem 2 nospat és egy algopirint mostanra sokkal jobb de még wczéskor a pisi is nyilalást okoz az alhasamban. Kb 2 óra telt el és még mindig néha érzékeny nyilal az alhasam a köldököm a gyomrom. Picit lassabban mozgok mert egy egy mozdulat hatására nyilal. Létezik hogy ilyen mértékü fájdalom legyen egy székrekedés miatt? Vagy lehet elrontottam a gyomrom valamivel? Mert reggel égett a torkom nagyon. 24L



2017. márc. 8. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a torokfájás nincs összefüggésben a többi tünettel?Azt kivéve ezek a vesekövesség tünetei.
2017. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vesekő lesz az! Rosszabb, mint a szülés, jellegzetesen ott fáj, ahol leírtad! Mennyi vizet iszol naponta?
2017. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma az összes naphoz képest rengeteget ittam 2,5 liternél tartok kb!
2017. márc. 8. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az jó, feltétlenül menj el hasi uh-ra. Én napi 4(!) litert ittam, mégis lett vesekövem.
2017. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat nagyon kedves vagy! El fogok menni!
2017. márc. 8. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Egy hasi ultrahang sosem árt, maximum az derül ki, hogy egy szörnyű gyomorrontásod volt.
2017. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!