Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet h a nagyanyámnál kaptam...

Lehet h a nagyanyámnál kaptam el valamit? Émelygés, tojás szagu büfögés és hasmenés, ill puffadás. Mintha étel mérgezésem lenne.19f

Figyelt kérdés
Ma erre keltem fel fél háromkor. Azóta enyhültek a tünetek, de még mindig fáj a hasam. Kavarog a belem, hallani... Nagyanyám mindig piszkál h egyek nála. De én nem szeretek mert gyakran 2 hetes felbontott tejföl van, és nincs tisztaság. A kutyája szőrét minden fogásban megtalálni... De ha szóváteszem letagadja és még ha elé is teszem azt mondja nem látja. Sajnos kezet úgy mos, hogy csak rálötyint egy kis vizet. A kutyája rengetegszer fosik, beteg, vak, és minden baja van. A pofája szörnyen büdös. Nagyanyám előszeretettel markolássza a szaros séggét amikor kézbe veszi, ezen kívül szájbol eteti. Megrágja neki, majd a kutya kieszi a szájából. -Ne nevess mert ez komoly- tegnap délben rakottkrumplit ettem nála, rámerőszakolta. Ezen kívül nem ettem sokat. Égy fél kispizzát és sütőtököt még 1-2 gyümőlcsöt. Lehet h a nagyanyámnál kaptam el vmit? még most is van egy kis émelygés, hányinger.. Habár a büföges 90% megszünt. De a pocim még fáj... :(
2016. dec. 5. 05:11
 1/4 anonim válasza:
Kedves kérdező! Igen nagy eséllyel kaptál egy enyhe bakteriális gyomor fertőzést. Ugyanis a kutya nyála, szőre, és a kakis segge nem túl jó ha belekerül a kajádba… Én azt tanácsolom, hogy ha legközelebb mész a nagyidhoz akkor jól lakottan menj, és mond hogy nem vagy éhes köszönöd! ha pedig tovább forszírozza esetleg, akkor mondd meg neki hogy a múltkori eset óta félsz ott enni. Inkább sértődjön meg, mint hogy komolyabb gyomorrontásod legyen…
2016. dec. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah csak akkor jön a lelki terror h nem szeretem őt, meg undorodom tőle, meg hogy ő tiszta, és olyan tiszta h a földről is lehet nála enni amit felajánl h be is mutat...
2016. dec. 5. 05:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom ki sertődik meg, ha nem akarok,nem eszek..ennyi.
2016. dec. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,de az is lehet,hogy elkaptad a mostani vírusos hányós,hasmenéses járványt.
2016. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!