Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkar amputáció? Vagy esetleg...

Alkar amputáció? Vagy esetleg valami csoda? Egy krónikus csont betegségem van több mint 2 éve küzdünk vele. Jelenleg az orvos azt mondta, hogy nincs tovább és amputálni kellesz a jobb kezem, könyöknél.

Figyelt kérdés

Nagyon sok terápiát kipróbáltunk, de nem reagált a kezelésre. Ha valakinek van ötlete esetleg elkerülni ezt a műtétet kérek tippeket. Illetve ha valaki átesett ilyenen és van tapasztalata szintén.

Ami eddig próbálva lettvolt: fizikóterápia több féle, szteroid injekció kúra, gyógytorna, akupunktutra, mágneses kezelés, csontkovács, szigorú diéta. Most már annyira rossz, hogy nem tudom mozgatni az ujjaimat a fájdalomtól, és csak a legerősebb fájdalomcsillapító az ami hat.



#amputáció #csontbetegség
2016. okt. 6. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosodra hallgass, esetleg felkereshetsz más orvost is, csak el ne késsetek, és még rosszabb legyen..
2016. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fél Európát körbe jártam már, és a legtöbb helyen azt mondták nem tudnak vele mit kezdeni, ha nagyon fájdalmas lesz akkor javasolt az amputáció. De azt én nem akarom, sehogyan sem. Ezért már jobb ötletem nélkül itt is kérdezek.
2016. okt. 6. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
gyogynovenyek?tea borogatas.stb?probaltad.?allitolag a test egeszet kell nezni.teljesen ki lettel vizsgalva?nem lehet hogy ez egy masik,rejtozkodo korsag vonzata?
2016. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, fordítva, így derült ki, hogy sokat voltam fáradt, sokszor voltam teljesen kedvetlen, és akkor találták ezt a dolgot meg.
2016. okt. 7. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a betegség pontos neve?

Esetleg magánorvosoknál próbálkoztál már?

2016. okt. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A betegség pontos nevét itt nem írnám le, mert nagyon ritka, és nem szeretném ha ebből rájönnének, hogy itt kérdezek. És igen, próbáltam magánorvost, természetgyógyászt, kuruzslót, varázslót stb.
2016. okt. 13. 13:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy éve írtam ki a kérdést, azóta még többet romlott, de nem engedem, hogy leamputálják a kezem. Valakinek volt hasonló betegsége? Szerintetek mennyire "gáz" ha mégis engedem azt, hogy levágják a kezem? Már nagyon nem bírom nagyon fájdalmas, nem tudom mozgatni az ujjaimat, a csuklómat, nagyon forró a kezem, és nagyon fáj.
2017. okt. 27. 10:15
 8/10 Lacusru ***** válasza:
Szia, hogy van a kezed? Remélem már elmúltak a fájdalmaid...
2018. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem "gáz". Sok embert amputálnak sajnos.

Idővel begyógyul a csonkod és műkezet kapsz.

2019. jan. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire jutottäl?
2023. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!