Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden lelet negatív, még is...

Minden lelet negatív, még is van problémám. Mi lehet? Bőven lent.

Figyelt kérdés
Probémám 1,5 éve tart. A bal fülem alatt, az állkapocs mellett szinte folyamatosan nyomó, feszítő diszkomfort érzést érzek. Fül-orr gégészet, nyaki UH, nyaki rtg, nyaki lágyrész CT negativ, apró jelentéktelen nyirokcsomók, vérvétel is rendben. Neurológus se talált semmit. Fogaimat is leellenőriztem, voltam fog rtg is. olykor a bal oldali fejbiccentő izom teljesen befeszül, általában ha feszültebb vagyok. Mindenki szerint pszichoszomatikus a problémám ezért gyógyszert szedek, melyek átmenetileg enyhitik a testi tüneteket, de ez nem megoldás. Várom a véleményeket, már fogalma, sincs mit csináljak, teljesen felfordult a lelki állapotom emiatt, ezért kilátástalannak érzem a jövőt. Pszichologushoz is rendszeresen járok, de csak a gondolkodás módomon segíthet.

2016. szept. 29. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia mennyi idos vagy ? Nem tudom a fog. Rtg mit mutatott mit nem de ha abban a korban vagy talan a bolcsifogad nyomja. Esetleg egy apro csontkinoves is lehet. Ha tenyleg pshichoszomatikus egy terapeutat felkeresnek.
2016. szept. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!