Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat-e csípőfájdalmakat...

Okozhat-e csípőfájdalmakat csecsemőkori csípőficam (gyanú)?

Figyelt kérdés

Farfekvéses baba voltam, csípőficam gyanú miatt kengyelem is volt fél éven keresztül. A kengyel egész nap még éjszaka is rajtam volt, anyukám szerint kengyel se jelentett akadályt mozgolódó baba voltam. Szépen megtanultam járni is. Az elmúlt 1-másfél évben egyre többször érzek csípőfájdalmakat, nehezen indulok el, vagy állok fel. Szerintetek okozhatja-e ezt a csecsemőkori gyanú (sose mondták azt hogy nem csípőficam bár azt se merték 100%-ra mondani hogy az). Természetesen szakemberhez is fogok fordulni, azonban kíváncsi vagyok a véleményetekre is.


20/L



2016. szept. 14. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem elég evidens arra gondolni, hogy nem gyógyult meg tökéletesen. De csípőfájdalmat bármi okozhat, ami a csípőtől lefelé van, akár lúdtalp is. Sok esetben masszázzsal is kezelhető, de ilyen előzmények után én inkább megvárnám a szakember véleményét, mielőtt masszírozni kezdek.

Üdv: egy gyógymasszőr

2016. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!