Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés, de meddig?

Szédülés, de meddig?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 11:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Pár napja iszonyatosan szédültem, alig bírtam felkelni. A vérnyomásom mindig jó szokott lenni, most 150 volt a pulzus 101. Hideg vizet nyakamra, ittam vizet ,lement 138 ra. Sajnos du, a helyettesítő orvos volt , igy felületesen kezelt.Elmondtam lefexem oldalra nézek forog a szoba,Vérnyomást mért , “ez front ,igyak sok folyadékot”.Mehetek dolgozni. Az üzemorvossal megnézettem magam, mert az előző helyen lesajnáltak. Mondta, füll -orr-gége vagy nyak. Az előző fel is tud venni táppénzre. Elmentem, a gégész megnézett, a szememnél látott valamit, telefonált a szemésznek, aki megnézett, nem volt probléma. A gégész rosszallóan hallgatta, mikor mondtam ki kezelt felületesen. Az orvosomat műtötték, ő próbált eljárni és segíteni nekem, írt röntgent ahol nyaki szűkülés jött ki,/Munkahelyen napi 9-10 óra számítógép és + itthon./ Felmentem a röntgennel reumára, időpontot mondtak, megkértem őket szépen, hogy fogadjanak. Mikor fekve elszédültem “rossz látni”, mondták. Betasercet kaptam, de nyomott a fejem, néha kicsit szédizek ha lenézek, de nem vészes. Nem tudom mi lehet? Egy fogam kihúzták mert gyulladásos góc is volt. Augmentint kaptam, ami egy lórúgás. Abbahagyva a szedést 3 napra jött ez. Nem lehet tudni mi okozhatja? Gyulladás, számítógép, nyaki beszűkülés?
2016. aug. 28. 11:07
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat még egyszer sikerült bemásolnom.Javalus van ,Nappal álló ülő helyzetben már elég jó, de lefekvéskor amit magas párnán teszek, ,még vannak gondok. Kicsit szédizek még beáll. Álmomba ha fordulok akkor a szédülésre ébredek, de csak forduláskor. A főorvosnak mondtam a BPVV-t.kinevetett. "annyi hülyeséget irnak a neten". A betaserc 2X 16MG-ot keveselte,szedkjek 3X24 et. Az nagyon sok,és állítólag éjszakára nem szerencsés szedni.
2016. aug. 28. 11:12
 3/3 A kérdező kommentje:
A nyaki röntgennél beszűkülést mutattak ki, De más vizsgálat nem volt, nyaki UH van még kiírva ,de az időpontos.Sajnos ez van,jobb sokkal, csak nem kéne lefeküdni:(
2016. aug. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!