Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap este hasfájással kezdődött,majd egész éjjel alvászavarral folytatódott. Reggel arra "ébredtem" ,hogy sajog a fejem, fáj minden mozdulat, izomfájdalom,hányinger és étvágytalanság és hidegrázás. Nem bírok enni egész nap és most már derékfájás is megjelent. Nem birok kikelni az ágyból, szédülök, ha mégis kikelek egy örökké valóság mire odaérek a wc-re. Hasmenésem nincs, most már gyomorfájás sem, nátha és torokfájás sincs.


3 hete kezdtem el dolgozni egy gyárban és elég fárasztó munka, 8 órán keresztül állni, le nem ülhetsz sor mellett. Nincs hozzá szokva a szervezetem, és a bokám -talpam estére mindig kikészül (mivel gyengék a szalagok a bokámban,nem bírja a terhelést), kenegetni szoktam valamennyit segít. Gondoltam arra hogy kimerültem, de nem tudom annak ilyen tünetei lennének-e.


Ha holnapig nem múlik, elmegyek orvoshoz,de addig légyszi akinek már volt hasonló írja meg mi lehet a bajom, egyáltalán milyen gyógyszert vegyek be :/


Köszi, 22/L



2016. aug. 24. 17:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Most mértem, 37,4 fokos hőemelkedést.
2016. aug. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!