Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájj jobb oldalt a...

Miért fájj jobb oldalt a nyakán egy vonalban?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy 3 napos antibiotikum kúrámnak, beteg voltam. Fájt a fejem , hasmenésem volt, fajt a torkom náthás voltam.

A torkom meg most is kapar egy Kicsit, es ma amikor felkeltem arra lettem figyelmes, hogy a nyakam jobb oldalt egy csíkban függőlegesen faj. Olvasgattam neten hogy ez agyhártya gyulladás jele is lehet... Nagyon megijedtem. :"( most akkor mitől van ez? Mások tapasztalatai is érdekelnek. :(



2016. aug. 13. 10:12
 1/2 A kérdező kommentje:
A jobb fülem vonalában van a fájdalom
2016. aug. 13. 10:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj a nyakam nyomásra minden alkalommal, mikor beteg vagyok... nem agyhártya, ne aggódj, a mandulád és a fültöved csinálja, valószínűleg a füled is gyulladt.

Egyértelmű, hogy az antibiotikum nem használt, hiszen a tüneteid nem tűntek el. Ez veszélyes, mert ha nem szűntek meg a gyulladások, akkor idültté válhatnak. menj vissza a dokihoz, hogy eldönthesse, felír-e még valamit. Ha ír antibiotikumot, akkor szedj mellé probiotikumot, mert két kúra már megterheli a szervezeted. Igyál sok meleget, és hiába augusztus van, dugd be vattával a füled és hordj vékony sálat a nyakad miatt.

Jobbulást!

2016. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!