Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat ez fejfájást? Kis...

Okozhat ez fejfájást? Kis méretű arachnoidealis cisztát és jelentős agyvíz mennyiséget találtak a koponyámban.29/F

Figyelt kérdés
Vízfejűséggel születtem és nem ültettek be shuntot annak idején. Majdnem 30 éves vagyok és soha nem volt neurológiai problémám, csak részegség miatt/után. 9 napja küzdők fejfájással és a neurológián a fent leírt cisztát találták a koponyámban. Okozhat ez ennyi idősen hirtelen agyvíz túltengést, ha eddig nem volt agyvíz elvezetési probléma? A CT szerint nem súlyos az állapot, a ciszta nagyon kicsi. Viszont csak egy hét múlva lesz MR vizsgálat és szakvélemény. A fejem pedig egyre jobban fáj.

2016. aug. 3. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Csak most bukkantam a kérdésedre. Engem is érint a probléma. Most hogy vagy? Találtak kezelési módot?
2018. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a stressztől fáj a fejem, ezt próbálom kezelni, de nem nagyon sikerül. Most is fáj éppen, többet kéne aludnom és kevesebbet idegeskednem, csak nem megy.
2018. márc. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!