Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgős! Agyvíz szivárgás...

Sürgős! Agyvíz szivárgás lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma lehajoltam majd hirtelen felálltam és szó szerint kiömlött az orromból valami vízszerű dolog. Ez mar kb egy éve kétszer is megtörtént akkir nem foglalkoztam vele de nost utána olvastam és nagyon megijedtem mert agyvíz szivárgást olvastam amire azt írták nagyon fertőző és halálos :/ birzalnasan megijedtem és anyukámnak sem merem elmondani. Valaki aki már tapasztalta esetleg vagy tud erről valamit? Köszönöm a válaszokat
2016. febr. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez maximum a homlok-/arcüregböl jöhet, az agyvíz kizárt.
2016. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arcüregi, vagy garatváladék lesz az. Az agyvíz zárt helyen, a koponyában van, elég súlyos sérülés kell, hogy szivárogjon.
2016. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, agyvíz nem jön ki a koponyából ha nincs eltörve a koponyacsont.
2016. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak olvastam egy cikket hogy létezik ilyen spontán módja is ami olyan kisebb sérüléseknél is lehet aminek nem tulajdonítunk nagy jelentősséget de remélem igazatok lesz. Azt nem gondoltam hohy az arcüregi vagy homloküregi is lehet ilyen gyorsan folyó.
2016. febr. 28. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Koponyacsontnak kell törni hozzá. Gondolom, neten olvastad. Mindig nézd meg, ki írja.
2016. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!