Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vízben tampon? Aztán szivárgás?

Vízben tampon? Aztán szivárgás?

Figyelt kérdés
Tudom már nagyon sok ilyen kérdés van, hogy mi van ha vízbe mész tamponnal .. De légyszi valaki magyarázza már el: hogy ha a tampon tele van vérrel és a vízet is felszívja, akkor utána ha kimegyünk a vízből akkor em kezd el szívárogni.. vagy a vízbe
2015. júl. 1. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

A fizikajat (vagy kemiajat ebben az esetben) nem tudom elmagyarazni, csak 37 ev tapasztalatat tudom megosztani. A menzi elso napjan sose mentem vizben mert olyankor Niagara van ott lent, de a tobbi napokon siman. Sot, uszodaba is jartam sokat, vagyis nemcsak pancsolni a Balcsiba, hanem sportolas celjabol es tampont hasznaltam. Probaltam ugy idoziteni, hogy mindig frisset tegyek be uszi elott, illetve uszi utan zuhany elott csereltem. Azt az egy masfel orat amig vizben vagy siman kibirja es hacsak nincs kronikus mennyisegu verzesed es fel napig a vizben vagy akkor nem fog szivarogni a ver, nyugi ;)


A lenyeget leirtad "tele van vérrel". Nincs tele. Mert ha tudod, hogy vizkozelbe mesz akkor cserelsz es az nem lesz azonnal tele, hacsak mint fentebb irtam nincs kronikus....


Szoval mentek a Balcsira es tudod, hogy elotte kaja/pia/jatek es kb. du. 3 fele fogtok vizbe rohanni, akkor te fel vagy haromnegyed haromkor elmesz ahova a kiraly is gyalog jar es beteszel egy frisset.

2015. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is csak úgy merek vízbe menni ilyenkor,ha gyenge a vérzés,és közvetlen előtte cserélek,aztán amint lehet,utána is
2015. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!