Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kötődni tárgyakhoz, betegség...

Katherinevimmer kérdése:

Kötődni tárgyakhoz, betegség vagy normális?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és erősen kötődök pl. a telefonokhoz, és autókhoz. jobban megrázz, mint egy haláleset ha bármi történik velük. sokan emiatt beteg embernek tartanak, ezért barátaim sincsenek.

2016. júl. 15. 21:14
 1/2 anonim válasza:
Lehet betegség de szerintem nem az. Ez csak kicsit furcsa de szerintem nem betegség! Amúgy mióta van ez?
2016. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember kötődik tárgyakhoz. Egyrészt személyes tárgyakhoz, amikhez emlék kötődik, másrészt autóhoz, telefonhoz is, mert az meg "családtaggá" válik az évek során, útitársként követ minket egy életszakaszban, és hajlamosak vagyunk úgy tekinteni rá, mintha lelke volna.


Ezzel együtt ilyen szinten, ahogy te megéled abnormálisnak tűnik, és én a helyedben átbeszélném egy pszichológussal a mélyebb okait, mert biztos vannak (biztonság érzet, szeretethiány, ilyesmik), már csak amiatt is, hogy barátokat szerezhess, és normális életet élhess, és ne fajuljon nálad kényszerbetegséggé a dolog.

2016. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!