Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy államdóan...

Normális, hogy államdóan beteg akarok lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteget járok orvosokhoz, de mindig úgy érzem nem elég komoly problémákkal. Nem hipohonder vagyok, tudom, hogy nem vagyok beteg, de szeretnék az lenni. Várom, hogy belátasodjak, reménykedem benne, hogy tüdőgyulladást kapok. Amikor végre úgy érzem, hogy sikerült megbetegednem akkor meg nem merek szólni. Addig akarok várni amíg tényleg komoly bajom lesz. A kórházakban pedig mindig úgy érzem, hogy hazudik nekem az orvos, csak azért mondja, hogy bajom van, mert azt szeretném hallani. Nemcsak testi betegségeket szeretnék, hanem valami lelkit is, hogy megtudjam milyen érzés. Más is érezte már így magát? Ez normális?

2016. márc. 8. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
megnyugtatlak, a lelki betegség már megvan neked.. kombinálva egy kis agyi problémával.
2016. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Salx Narval ***** válasza:
Szerinted az? Ne már!
2016. márc. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mit kéne csinálnom?
2016. márc. 9. 07:00
 4/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Örülni a fiatalságnak, az életnek és a még meglévő egészségednek, dióhéjban ezt.
2016. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a pszichiáternél rendszeres visszajáró lehetsz, csak keresd fel és egészen biztos hogy talál valamit. Most aztán lehetsz beteg
2016. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szamo77db ***** válasza:
100%
Más meg örülne, ha egészséges lehetne...
2016. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akarok neki, de nem megy. Irigykedem azokra akik betegek és valahogy nem tudok hatni az agyamban erre a részre. Mint amikor az ember valamilyen fóbiás és hiába tudja, hogy nem lesz/lehet baj nem tud nem félni. Ennek így van értelme?
2016. márc. 12. 22:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen atadom az RA-mat :D ( izuleti gyulladas) nem tudod elkepzelni milyen az amikor 21 evesen a parod fesuli meg a hajadat mert nem nem birod el a fajdalomtol a fesut sem.. vagy epp o huzza rad a nadragot mint egy ovodasra mert te nem birod?? Komolyan nagyon nagy problemaid vannak ha ilyenekre vagysz....
2016. ápr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szegény :( asszem valami tényleg el van állítva nálam, mert most kiváncsi lettem, hogy milyen érzés lehet ez a betegség. El kellene mondanom valakinek? Tényleg nem élvezem azt, hogy egézséges vagyok és ha fáj valamim akkor remélem valamennyire súlyos. A válaszok alapján ez nem igazán normális dolog...
2016. ápr. 2. 09:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok ez tenyleg nem normalis.. beszelgetned kene egy pszichologussal.. nem erzed ugy hogy nem figyelnek elegge rad? Lehet csak tudat alatt feltunosegi viszketegsegbol csinalod...
2016. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!