Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy államdóan...

Normális, hogy államdóan beteg akarok lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteget járok orvosokhoz, de mindig úgy érzem nem elég komoly problémákkal. Nem hipohonder vagyok, tudom, hogy nem vagyok beteg, de szeretnék az lenni. Várom, hogy belátasodjak, reménykedem benne, hogy tüdőgyulladást kapok. Amikor végre úgy érzem, hogy sikerült megbetegednem akkor meg nem merek szólni. Addig akarok várni amíg tényleg komoly bajom lesz. A kórházakban pedig mindig úgy érzem, hogy hazudik nekem az orvos, csak azért mondja, hogy bajom van, mert azt szeretném hallani. Nemcsak testi betegségeket szeretnék, hanem valami lelkit is, hogy megtudjam milyen érzés. Más is érezte már így magát? Ez normális?

2016. márc. 8. 20:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az simám lehet! Szerintetek kérdezzem meg a sulipszihológust?
2016. ápr. 3. 12:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen!!!
2016. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szamo77db ***** válasza:
Nem vagy normális!
2016. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Van egy barátnőm aki ugyan ilyen!

Nem mondanám, hogy nem normális, de baj! Nyilván nem a betegséggel/egészséggel van a bajod, hanem valamiért nagyon rossz a hozzállásod! Más depresszív gondoltataid nincsenek?

Simán lehet ez a suli/munka/hajtás következménye, h végre otthon pihenhess, többet kéne relaxálnod, és nem a betegséget ezzel asszóciálnod!

Az is lehet amit előttem mondtak, hogy nem kapsz elég figyelmet. Nem tudom hány éves vagy, de felnőtként mondjuk ez már nem jó kifogás ilyesféle viselkedesére, akkor se fognak rád figyelni ha beteg vagy, csak pénztől esel el stb...

Lényeg: ez egy pszihés gond, a hozzálásoddal nagy gond van, h feladd az életet, kifogást, kibúvót keresel, menekülsz a kötelezettség elől és a teljesítés elől, erre talán választ ad az ha lebetegedsz. De kezeltetni kell ezen állapotod, mert nem fog az életben helyetted senki sem küzdeni, csak amíg gyerek vagy, utána neked kell megoldani mindent majd, és nem segít ha mindig meghétrlsz és egy könnyebb utat keresel!!! Az iskola pszihológust keresd fel! Akár fizetős iskolán kívlit is! Hosszútávon megéri majd hidd el!

2016. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Xddd most annak mi értelme,hogy beteg akarsz lenni????Gondold át ennek az okát,ha semmi oka,akkor meg ne is gondolj ilyenekre..
2017. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia! Bár tudom régi a kérdés muszáj válaszolnom hátha esetleg még nézed. Ugyan ebben a cipőben vagyok. A figyelemre tud fogni.. esetleg. Mintha vágynék a sajnálatra a figyelemre. Fura dolog es tudatosan örülök az egészségemnek de tudat alatt vágyok valami hasonló mentális/ fizikai betegségre. És nem .. kétlem hogy ez normális lenne :/
2019. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Salx Narval ***** válasza:
Hát azért a figyelem, törődés, szeretet utáni vágyódás nem egyenlő a betegségek utáni vágyakozással, ez max egy nagyon buta elképzelés lehet ezek kikényszerítéséhez. Mind a kettőtöknek örülnötök kellene az egészségeteknek, óvni azt és más életrevalóbb módon kivívni mások szeretetét, figyelmét. Talán adni kellene, hogy kaphassatok. Rossz dolog ha valaki szeretetre vágyik és nem kapja meg úgy ahogy elvárná de ez nem ok a kikényszerítésére és nem is vezet semmi jóra. Szóval ez egy nagy butaság tessék belátni.
2019. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!