Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek nyelvcsapmű...

Volt már valakinek nyelvcsapműtétje?

Figyelt kérdés
Az érdekelne persze,hogy milyen is az.

2016. jún. 10. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Gégészeti magánrendeléseken csinálnak nyelvcsap műtétet,ambulánsan.Nem tudom mennyit kell érte fizetni.Mi a baj a nyelvcsapoddal,miért akarod megműttetni?
2016. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert vmi miatt meghosszabbodott és nagyon zavarja a komfortérzetemet. Voltam fül- orr gégészeten kb 2 hónapja, ott azt mondták, hogy a gyulladás miatt és visszafog húzódni,de ez bizony nem húzódott vissza.
2016. jún. 10. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagy nyelvcsap eltávolítása:

https://www.youtube.com/watch?v=JyUA70MazW8

2016. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a videót már láttam, arra lettem vna kíváncsi, hogy közben mennyire fáj, még utána.
2016. jún. 11. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
A mütét valószinű nem fáj,mert érzéstelenítve lesz a torkod,utána annyira fáj mint mandulaműtét után.Kivették már a manduláid?Mert egy barátnőmnek mandulaműtétkor eltávolították a nyelvcsapját is.Most nagyon fura a torka.
2016. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vették még ki szerencsére. Hát biztos nem kellemes. Mennyire lehet drága, azt nem tudja vki esetleg?
2016. jún. 11. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

31 éves nő vagyok,nekem két éve volt nyelvcsap eltávolító műtétem.Olyan nagy volt,hogy már zavart nyelésnél és állandóan irritálta a nyelvgyököt,ezzel hányingert okozva.Ezért nekem az egész uvulám eltávolították.A műtét néhány perc volt,helyi érzéstelenítésben.Nem fájt,de utána kellemetlen volt,mint mandulaműtét után.Én azóta a manduláim is kivetettem.Az uvula hiánya,nekem eleinte kis gondot okozott nyelésnél,de hamar megszoktam.Már teljesen panaszmentes vagyok.Ha rosszak a manduláid is,érdemes az uvula és mandulaműtétet egyszerre megcsináltatni.

Most így néz ki a torkom:

[link]

2016. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel megnyugodtam,csak mert nemsoká megyek és leműtik és nem tudtam,mire.keszuljek.
2016. jún. 27. 01:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!