Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez az orromon?

Mi lehet ez az orromon?

Figyelt kérdés

Üdv!


Mindenki azt mondja h napallergia :(


24 éves koromig semmi problémám nem volt a bőrömmel...egyik tavasszal felhólyagosodtam,alkarom,mellkasom és az arcom.Akkor azt mondta a bőrgyógyász h bármilyen allergia lehet,de simán napallergia is.

Utána egy évben szolival kezdtem az évet és semmi elváltozás..tavaly és idén nem volt szoli,de ahogy kimentem napozni rögtön elő jött.Azóta nem voltam dokinál,nem is szeretnék.

De annyira bánt ahogy kinézek :( De érdekesmód csak az orrom,és a szemem alatt van két folt.Ja meg egy pár a dekoltázsomon.

Most két hete kezdődött egy hólyaggal az orromon mintha pattanás lett volna,utána jött a többi majd az egész orrom felhólyagosodott :(

Már mindent próbáltam..aloe verát,mézet..most már múllanak a hólyagok hanem kezd hámlani :( Ma kimentem ismét a napra és bevörösödött :( :(

Más is van akinek ebben a formában mutatkozik meg a napallergia?? :(


2016. máj. 26. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!