Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy mononukleózisom-va...

Lehet, hogy mononukleózisom-van? Lázam az nincs és torokfájás, torokgyulladás sem, csak mindenem fáj.

Figyelt kérdés
Egy hete nagyon furán érzem magam, a nyirokcsomóim fájnak, azzal indult, hogy a jobb combomon az ágyéki részen éreztem fájdalmat és hátfájást, azóta hátam is fáj, a vállam, meg ma már minden, de nagyon. Könnyen elkaphattam, 3 hete voltam 3 napos fesztiválon, ahol sokszor kezet se mostam, ittam más piájából ( csók meg semmi ilyesmi nem volt, de hát a mononukleózis cseppfertőzéssel terjed...) Nem tudom, hova menjek, háziorvost max. hétfőn tudom elérni, az ügyeleten pedig, ha meg merem mondani, hogy mire gyanakszom, elküldenek a fenébe, hogy ne tessék okoskodni... a tarkómon érzem is a csomókat... kicsit durvának tartanám, ha rákos lennék, vagyis nagyon remélem, hogy nem... :/ hajlam az van rá, sajnos apai ágon haltak meg páran leukémiában...

2016. máj. 20. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj el az ügyeletes orvoshoz, megnézi a csomókat, és majd ő eldönti, hogy mi a teendő.

Amúgy ne pánikolj, mert ha mononukleózist, akkor az legtöbbször magától meggyógyul, van aki észre sem veszi, hogy megfertőződött.

2016. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!