Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől zúg a fülem?

Mitől zúg a fülem?

Figyelt kérdés

Szerintem már ilyen egy ideje de csak 1-2 hete kezdtem jobban felfigyelni rá.Zúg mind a két fülem, úgy, mint amikor mondjuk hangos zene után csönd van, kicsit nehéz megmagyarázni.De ha befogom a füleimet akkor is érzem.

Nem tudom hogy a fülem miatt van e, hiszen 1-2 hónapja ellenőrizték utoljára a suliban és teljesen rendben volt a hallásom.

Nagyon zavaró, mert napközben amikor beszélek valakivel akkor annyira nem feltűnő, de amikor csönd van, főleg este amikor aludnék borzalmasan idegesít.

A fülem miatt van vagy inkább valami agyi dolog? Nem tudom számít e, de nagyon fejfájós vagyok és néha szédülök is.Most már nincs ilyen, de tavaly sokszor volt hogy úgy megszédültem hogy vagy majdnem kiestem a székből, vagy ha az utcán mentem akkor majdnem elestem, eldőltem az egyik oldalamra (mondjuk ez tavaly több lány osztálytársammal is így volt, szóval lehet csak a korom miatt volt).

Elmenjek vele orvoshoz?

És ha igen akkor hova?

16/l



2016. ápr. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Gerinced rendben van, nyak és fejtartás? Nyaki gerinc problémák okozhatnak hasonló problémád. Fülzúgás, szédülés, fejfájás ezeket okozhatja egyenként és külön is. De persze egyéb oka is lehet. Karba sugárzó fájdalom, vagy zsibbadás, esetleg izomgyengeség valamelyik karban nem fordult elő?

Amikor fáj a fejed, nincsenek befeszülve a nyak és/vagy trapéz izmaid? Ha bármelyikre igen a válasz akkor gerinc az első számú jelölt. Fülzúgásra gingko segíthet, szédülésre magnézium. Ha orvos, akkor neurológus. Mondjuk nem ártana utánajárni. És ha tényleg a gerinced, sürgősen tenni kell ellene, mert ha 16 éves korodra sikerült így elcseszni a nyakadat, húsz év múlva borzasztó állapotban lesz.

https://www.youtube.com/watch?v=aFnTj8pHibA

2016. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, a zsibbadás meg a többi nem nagyon szokott előfordulni.

Gerincferdülésem az van, de járok gyógytesire

2016. ápr. 8. 19:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ha hirtelen leülök/felállok borzalmasan fel tud erősödni ez az érzés, zúg az egész fejem utána hosszú ideig
2016. ápr. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!