Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kör alakú kemény duzzanat a...

Kör alakú kemény duzzanat a fülem mögött. Csontrák?

Figyelt kérdés

A fülem mögött 2 vagy több éve van egy 1 cm átmérőjű lapos kör alakú duzzanat.


Nemrég megtapogattam megint (amit 8 hónapja nem tettem és észrevettem hogy nőtt vastagodott kicsit.


Ha megnyomom nagyon kicsit furcsa érzés.


Ha a mellette lévő koponya részt megnyomom körömmel és utána a duzzanatot is akkor más érzésem van.

Nagyon kemény, de közben egy nagyon kicsit puhább érzést kelt mikor a körmömmel nyúlok oda.


Lefényképeztem és olyan mint egy szúnyogcsípés csak kerek formában.


De nem a bőrhöz kapcsolódik hanem a koponyámhoz, mert lehet rajta húznina bőrt és nem jön vele együtt.


Kb 1-1,5 mm vastag lehet.


Nem fáj, nem viszket, nem irritált ott a bőr és semmi furát nem érzek.


Kb olyan mint egy lencse.


Nem úgy alakul lencse formává hogy folyamatosan lejtő formában nagyobb lesz hanem van a koponya, húzom az ujjam és hirtelen beleütközik a "perembe" , utána végig húzom rakta az ujjam utána "leesek a peremről" és húzom tovább az ujjam a koponyán.


Ez csontrák?


Remélem nem... Nagyon remélem hogy csak egy csontkinövés.


17/f


2016. márc. 14. 01:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Most vettem észre hogy ez a lencse lencse alakú valami egy szélesebb és laposabb kör alakú valamin van rajta.


Mi a franc ez? Mostmár kezdek aggódni.

2016. márc. 14. 01:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy csontrák lenne de egyszer menézethetnéd orvossal. Igy leírás alapján nem lehet megmondani, hogy micsoda.
2016. márc. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Lehet ciszta is.
2016. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csontrák :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Gondolod hogy ennyi hónap után, ha rák lenne, nem léenne egyéb tünteted? Fogyás, láz stb stb..

2016. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!