Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitaminhiány milyen tüneteket...

Vitaminhiány milyen tüneteket okozhat?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok mindenre allergiás vagyok, így elég egyoldalú a táplálkozásom, és nagyon kevés gyümölcsöt, zöldséget eszem (zöldséget szinte semmit nem eszem, mert nem szeretem őket). Külön nem szedek semmilyen vitamint.

Amilyen tüneteket eddig tapasztaltam: mindennapos lábgörcs, folyamatos fáradtság, álmosság, sokszor úgy érzem nappal, hogy bármikor el tudnék aludni, hetente többször is vérzik orrom (általában reggel már úgy kelek fel, hogy vérzik), sokszor erőtlennek érzem magam.

Ezek lehetnek vitaminhiány tünetei? Milyen bajom származhat abból, ha nem szedek vitamint?



2016. ápr. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Vitamin és ásványianyaghiány is lehet. Az izomgörcs magnéziumhiányra utal. Kellene egy alapos orvosi kivizsgálás.
2016. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel lehet el kéne mennem orvoshoz? Milyen vizsgálatokra lenne szükségem?
2016. ápr. 7. 19:21
 3/6 Noncsi0310 ***** válasza:
100%
Szedj Lenkei vitamint, az helyrehoz 1-2 hónapon belül. A felsorolt tüneteid szép sorban el fognak tűnni és magadra sem fogsz ismerni!
2016. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ne menj orvoshoz! Magnézium hiányod biztos van, az orrvérzés c vit. hiány. allergiás meg azért vagy, mert vitamin és ásványi anyag hiányod van. Kalcium és c vit. allergiára. szóval csatlakozom az előttem szólóhoz: Multi ezerrel. A Lenkei nagyon jó.
2016. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utánanézek :) Mondjuk az ételallergiáim már jóval előbb kialakultak, mint hogy vitamin és ásványianyag hiány jelentkezett volna. (Inkább az allergia után alakult ez ki)
2016. ápr. 8. 11:02
 6/6 Noncsi0310 ***** válasza:
Az allergia is az immunrendszer gyengesége miatt alakul ki!
2016. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!