Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levegővételkor valami napok...

Levegővételkor valami napok óta 'csikizi', ingerli a torkomat, és köhögési kényszer tör rám, ami néha hurutos is. Megfázás?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődött h elmentem futni pár napja. Este már köhögcséltem, fájt a torkom

Másnap is fájt a torkom, és köhögtem reggel meg este, még kicsit a torokfájás miatt (is).

Aztán ma már nincs fájdalom, de ez a piszkálás megmaradt, és reggel és este emiatt köhögök is. Néha jön trutyi is, de nem mindig, olyankor kiköpöm. Mit tegyek? Mi a gondom?

Tudom tudom, orvos, de nem igen értem rá mostanában, holnaptól meg nem leszek itthon se hétfőig, szóval valami házi 'csoda' kéne, mert jelenleg negro/halls/tea/méz ami csillapít :D


2016. márc. 3. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Folytasd a teazast, ez egy megfazas volt csak, el fog mulni. :)

Eloszor mandulagyulladasra gondoltam, de ha nem faj es nincs lazad akkor nem az. Ne aggodj semmi komoly, meg nem gyogyultal meg teljesen.

2016. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


amúgy az a fura a torkom se piros már, meg semmi, csak ez a fránya köhögés

és elég kellemetlen, főleg influenza szezonban, mindenki tuti azt hiszi influenzás vagyok :D

2016. márc. 3. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen vírusos betegség lehet, a köhögés sokáig eltarthat, vegyél kanalas köptetőt és a csikizés ellen továbbra is szopogass Halls, vagy negro cukorkát, ez nekem is bevált. Mézes hagymatea is jó.
2016. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!