Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbél körüli fájdalom?

Vakbél körüli fájdalom?

Figyelt kérdés

Már 4. napja van ez, hogy fájdogál a vakbelem körül.

Leginkább akkor ha lehajolok, vagy felhúzom a lábam, de még akkor sem erősen. Puffadt is vagyok, és viszonylag kevés székletet is ürítek.

Olvastam, hogy van az atipikus vakbélgyulladás, ami nem jár lázzal, sem komoly fájdalommal, sem pedig egyéb tünetekkel.

Tegnap délelőtt már voltam kórházban vele, ott kivizsgáltak, vért és vizeletet vettek, ultrahangot csináltak, de semmit nem találtak.

Olvastam viszont, hogy volt akinél szintén mindent rendben találtak, de ennek ellenére később perforált. Hogy túlélte-e, na azt már sajnos nem tudom.

Szerintetek mit tegyek? Háziorvosom csak holnap rendel, nem tudok vele beszélni, ha vissza mennék a kórházba, akkor pedig csak kiröhögnének, és hazaküldenének.

Szerintetek? 16/F



2016. márc. 3. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél be Neopampúr tablettából napi 3x1 darabot. Ezt kapsz a patikában, és egyél natúr joghúrtból 2 pohárral, hogy egy kicsit mozogjon a beled. Nem tartom valószínűnek, hogy vakbélgyulladásod lenne. Mi is 2 napja voltunk a lányommal éjjel ügyeleten, de nem az volt, hanem bélprobléma. Egyébként lehet bakteriális fertőzés is. Igyál kamilla-cickafark teákat!
2016. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!