Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a bőröm?

Mitől fáj a bőröm?

Figyelt kérdés

Már 3 napja fáj a bőröm a jobb alhasamon, a vakbelem körül.

Persze tudom, hogy az ott jelentkező bőrfájdalom a vakbélgyulladás egy tünete. De mivel ma voltam sürgősségin és kivizsgáltak, (nagylabor, vizelet, uh) nem találtak semmi rá utaló tünetet a fájdalmon kívül, fogalmam sincs, hogy mitől lehet.

Ha megnyomom akkor nem fáj, csak ha például simítom rajta a kezem, elég kellemetlen, enyhe fájdalommal jár.

Nem vagyok nő, nem lehet a petefészkem.

Szerintetek?



2016. márc. 2. 20:46
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Szerinte inkább bőrgyógyászoz menj én valamiféle szőrtüszőgyulladást vagy allergiás dolgot sejtek a háttérben. Lehet, hogy dokihoz sem kell menni, vegyél valamilyen bőrnyugtató kenőcsöt, bedörzsölőt és majd kiderül kell e komolyabb vizsgálat. Nekem egyszer hasonló tüneteket okozott egy műszálas póló, érdekes módon nem mindenhol, csak a hátamon. Nem szőrteleníted magad véletlen, mert az is képes hasonló tüneteket okozni?
2016. márc. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!