Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet és elmúlik magától?

Ez mi lehet és elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Nemrég azt éreztem hogy nem tudom nagyra nyitni a számat mert a szám sarka kicsit mintha sebes lenne. Már vagy 15 éve nem éreztem ilyet (régen még általánosban azután múlt el ez a pár havonta előjövő kellemetlenség miután már nem ettem az iskolai menzán), de régen elmúlt magától egy pár nap alatt most meg már vagy 2 hete sebes kicsit és nem akar elmúlni. Mi lehet ez és mit csináljak hogy elmúljon?


[link]


2016. márc. 2. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el B és C vitamint (C-ből legalább az 1500 mg-osat) szedni, pár nap alatt el fog múlni. Nemrégiben én is sokat szenvedtem ettől a szájzug kirepedéstől, orvosnál is voltam, de nem tudtak segíteni. Így elkezdtem a vitaminokat és pár nap alatt elmúlt.
2016. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors segítséget! :)
2016. márc. 2. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. HA segít, a doki Carbosan krémet adott, nekem nem segített, de egy próbát megér. Valószinűleg vitaminhiány, de ha gondolod próbáld ki azt is.
2016. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre előszedtem a vitaminokat és ha pár nap alatt nem múlik el akkor adok egy próbát annak amit az utóbb említettél :)
2016. márc. 3. 01:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!