Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat a szédülés és...

Mi állhat a szédülés és étvágytalanság mögött?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel szédülve keltem fel, nem is tudtam emiatt iskolába menni. Nem kívánom az evést, pedig elég jó étvágyam van, csak egy tábla étcsokit tudtam elszopogatni hogy legyen azért valami bennem. Lehet ez valami lejárt kaja miatt vagy a kevés ivástól?

2016. jan. 20. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ,ugyanez van most velem :( Elkaptam egy szép hányás,hasmenés vírust a testem teljesen leamortizálódott és félek hogy egyszer összeesek ha nem eszek eleget.Márpedig nem igazán tudok.Ajánlom a Béres cseppet c-vitaminnal az javítja az étvágyat én most azt használom.Jobbulást nekünk! :)
2016. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is valami hasonló nyavalyám volt a napokban, bár enyhe, hányás, hasmenés nem volt, csak szédülés, hányinger, étvágytalanság meg rettenetes fáradság. Kitartás, pár nap és jobban leszel! Próbálj meg gyümölcsöket enni, nem baj, ha egyszerre nem tudsz sokat. Így kezdtem, aztán fokozatosan visszajött az étvágyam is.
2016. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!