Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyáton hív + lettem?

Nyáton hív + lettem?

Figyelt kérdés
Még augusztusban történt össze jöttem, 1 lánnyal minden rendben volt elején védekeztünk utána nem. Aztán nem sokkal rá vizelés és orgazmus közben égő kellemetlen érzés alakul ki valamit elkaptam töle szóltam neki elment kivizsgálására azt mondta de nem találtak semmit nála igaz nem hív szűrésre ment el tudni kell hogy a lánynAk komoly pajzsmirigy próblémája van lehet ez az oka vagy mert friss kapcsolat volt rá 4 re kb. fájt a torkom folyt az orrom ez kb 2 hétig tartott egyik nap megittam 5 necitránt másnap elmúlt lehez véletlen volt mert rá 1 hétre megint elkezdett fájni a torkom igaz sokan voltak betegek ekkor most októberbe szakítottam vele nem sokkal rá találkztam vele és láttam herpeszt a száján szerintetek hiv fertőzött?
2016. jan. 3. 11:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyáton Nyáron lenne
2016. jan. 3. 11:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy anonim HIV/AIDS tanácsadóba, ahol kivizsgálnak. Nemcsak HIV-vel lehet megfertőződni, hanem számos más vírussal, pl. herpeszvírusokkal.
2016. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes std szűrésre menj és tanuld meg a gumit használni!
2016. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!