Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy kaphattam el barmit is?

Igy kaphattam el barmit is?

Figyelt kérdés

Ma suliban oran atultettek egy..igencsak zullot csaj melle.Igaz a taskaja volt a szeken, de akkor is...Vekony nadragban voltam, elegge izzadtam is igy kicsit nedves volt a nadragom mert eleg vekony darab volt...Nem tudom higy van e valami betegsege a csajnak, de... odzinten szolva elegge gyotor a paranoia es a hipochonderseg. Ugye nem kaphattam el AIDSt, vagy...ilyesmit?

Komolyan felek...><



2015. szept. 2. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kaptál el semmit.
2015. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az elobb voltam furdeni... direkt ugyeltem hogy lemossam a labam, mert az erhetett a padhoz.utana meg elfelehtettem lemosni a kesem es ugy ertem a labam kozehez...egesz nap a kezem mostam... ugye igy sem?><
2015. szept. 2. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem hinném, hogy akármit is elkaphattál.

Én egy idős nő használt infúzióstűjével szúrtam meg az ujjamat nyári gyakorlat során. 3 hónapig úgy éltem, hogy mivan, ha..elején rossz volt, féltem, paranoia, bújtam a cikkeket, statisztikákat. Mire mennem kellett az utolsó vérvizsgálatra, már egyátalán nem féltem, és tudtam, hogy semmi gond. Tényleg nem kaptam el semmit, pedig belém a vére került.


Ráadásul mondta egy nővér, hogy egy volt munkatársa Aids-es beteg tűjével szúrta meg magát, es NEM kapta el.


Hátha ez segít picit. Tudom nem könnyű, én is ilyen vagyok. Egyszer ivott az üvegemből egy nővér, es féltem, hogy elkaptam valamit. Tudtam, hogy nem dolgozhatna eu-ben, ha lenne valami baja, de ezen izgultam.


NE IZGULJ, nem éri meg es fölösleges!

2015. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem. Ezek a fajta betegsegek ha igy terjednenek akkor minden 3. ember elkapna. Igy meg egy megfazast sem kaphatsz el senkitol nem h AIDS-et. (5 ev emelt biologia tanulas utan mondom ezt) nyuodj meg
2015. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, megnyugodtam:)

A furdeses dolog utan sem?

Bar azota szerintem ebben a hosegben ezerszer leizzadtam><

Egyaltalan at tudnak jutki a bakyeriumok a nadragomon?

2015. szept. 2. 23:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem. Nem kaptál el semmit. Ne stresszeld magad fölöslegesen.
2015. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a valaszokat:)

most mar nyugodtabb vagyok:)

Bar a szeken semmi nem volt, szaraz volt, es tiszta. Nem erestem semmi nedvesseget sem, es lattam is higy nincs vele baj...tehat akkor minsen oke^^

2015. szept. 2. 23:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajna meg mindig aggodom..><
2015. szept. 3. 06:37
 9/11 anonim ***** válasza:

nem a fürdéses dolog után sem,

sőt akkor se kapnál el ha meztelenül ültél volna a székre és utána nem fürdesz meg.

2015. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a valaszt^^

Alig merek megfogni barmit, pedig egesz allo nap a kezen sikalom...megfogni sem merek semmit...><

2015. szept. 3. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!