Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphattam HIV-et így?

Kaphattam HIV-et így?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt a párommal, aki - mint utóbb kiderül - a kapcsolatunk alatt folyamatosan csalt engem mindig más ribikkel, akiket bulikban szedett fel.

Mivel fogamzásgátlót szedek, és maximálisan megbíztam benne, nem védekeztünk óvszerrel.

Épp a teszt eredményére várok, szóval már voltam szűrésen, csak borzasztóan aggódom, és nem tudom mennyi esélye lehet a dolognak.. félek.

Valakinek van valami tapasztalata ez ügyben?


2015. febr. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
HPV valószínűbb, de ha hivatásossal volt a drágád gumi nélkül, akkor az tényleg gáz. Ha félted a termékenységed, a klamídia tesztet se hanyagold.
2015. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Méhnyakrákra kaptam védőoltást, úgyhogy attól annyira nem félek

chlamydiát már nézett a dokim, az nincs.

2015. febr. 6. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízz abban, hogy akikkel megcsalt, azoknál legalább használt gumit, és akkor nincs gond.
2015. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül kicsi az esélye, hogy hiv-es volt, mert Magyarországon kevesen fertőzöttek. (Mondjuk ha afrikaival volt együtt, halmozottan nagyobb az esély rá).

Természetesen mindenre van esély, de egészen minimális.


Továbbá ha valaki hiv-es és nem mondja el a másiknak, az bűncselekmény hazánkban.

2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem használt gumit soha. :( velük sem...

első dolgom lenne feljelenteni, hogyha bármi bajom lenne, de remélem, hogy megúszom.

2015. febr. 6. 21:00
 6/9 Vacuolum ***** válasza:
2015. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt a cikket olvastam én is. elkeserítő
2015. febr. 6. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán elkaphatta és tőle pedig te.
2015. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azét nagy esély nincs rá.
2015. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!