Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem dugul ki végre az...

Miért nem dugul ki végre az orrom? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Péntek délután óta szenvedek, nagyon megfáztam, valószínűleg a klíma miatt! Akkor még úgy ahogy hatott az orrspray, tegnap reggel már borzalmasan rosszul voltam, égett a fejem meg minden, hiába orrspray-zek semmit nem ért.

Ma szintén ez van... Kikészülök teljesen, szemeim is megduzzadtak már az erőlködéstől, de nem tudom kifújni sem.

Gőzöltem kamillával, sóoldatot fújtam az orromba, sósvizet is felszívtam már, szagolgattam a hagymát és az orrcsepp.. de nem használ semmi.. Mikor lesz ennek vége? :(


2015. aug. 9. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet pollenallergia is, most indult be a kanadai aranyvessző virágzása.
2015. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem fül-orr-gégész és allergológus kellene lásson. De előbb keresd fel a háziorvosodat, talán ő is tud segíteni. És az allergológiára kell beutaló, a fül-orr-gégére nem. Holnap reggel el is indulhatsz ebben az ügyben, ne szenvedj tovább. Biztosan tudnak segíteni.
2015. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remélem nem allergia! Még sosem volt..

Nálunk a fül orr gégészetre is kell beutaló...

Délutános a dokim holnap, éjjel szeretnék már aludni is.

Köszönöm a válaszaitokat!

2015. aug. 9. 15:09
 4/4 A kérdező kommentje:
A rhinospray plus megmentette az életemet!
2015. aug. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!