Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom, hogy mi van velem,...

Kis Nikó kérdése:

Nem tudom, hogy mi van velem, elsőnek azt hittem hogy torok gyulladás? A többi lennt

Figyelt kérdés
Aztán megjelent a torkomon ilyen sárgás valami,,meg a nyelvem széle kicsit dudoros és piros, a szájüregemen egy kis piros pattanás szerű folt van.. Félek :((

2015. aug. 4. 16:28
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Fordulj a háziorvosodhoz vagy keresd fel a fül-orr-gége szakrendelést. Ha jól emlékszem, nem kell beutaló hozzá.
2015. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs semmi sejtésed hogy mi lehet? :(
2015. aug. 4. 16:40
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Sajnos nincs ötletem, hogy mi lehet. Nem vagyok orvos, nem szeretek tippelni, mert előfordulhat, hogy egy rossz tipp után romlik az állapotod. Fordulj orvoshoz, ezt tudom legjobb szívvel ajánlani!
2015. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugye rák nemlehet? 14 vagyok csak, Cigizni nem cigizem, 2-szer próbáltam ki a vizipipát
2015. aug. 5. 19:14
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Szerintem a te korodban nem kell ráktól félni. Próbálj megnyugodni és fordulj orvoshoz!
2015. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már mindent olvasgattam, és a rákra ellemzőek a tünetei :'(
2015. aug. 6. 20:25
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Ne olvasgass össze-vissza mindent, hiszen nem is érted, ami le van írva. És főleg ne diagnosztizáld magad. Menj orvoshoz!
2015. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!