Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Remeg a combom mi ez?

Remeg a combom mi ez?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok, egy pár napja észre vettem hogy van amikor (néha) remeg a combom, látszik hogy remeg mintha nagyon kicsit mozogna remegés tudjuk mi az. Mitől lehet ez ötlet ?
2015. júl. 28. 18:59
 1/2 anonim válasza:
Erre kíváncsi vagyok mert nekem is szokott lenni ilyen. 15/f
2015. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen beremegések egész életen át elő-előfordulnak, idővel majd nemcsak a combodban fog előfordulni, hanem akárhol, nincs jelentősége. Pl. az alkarodon eltalálsz egy pontot(mondjuk az asztal széléhez nyomodik a karod azon a ponton) és elkezd ijesztően remegni az egész kézfejed, elemeled a karod és vége is...

Még egy ötlet Neked is és az 1-es hozzászóló fiúnak is: ha mindig ugyanazon a helyen fordul elő, akkor egy kis masszírozás időnként azon a területen jót tehetne.

(Ha budapestiek vagytok, ebben segíthetek, privin megtalálhattok)

2016. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!