Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinálnak a bőr és nemi...

Mit csinálnak a bőr és nemi gondozóban ha? .

Figyelt kérdés

A barátnőmnek fájt odalent. El ment orvoshoz és az orvos azt mondta, hogy gyulladt és herpeszes a nemiszerve s majd nemibeteg gondozóba kell járnunk. Rá kerestem a neten a tünetekre amiket barátnőm mondott(zöldes folyás, gyulladás stb.) és arra jutottam, hogy szerintem Trichomonasis betegsége van

Rajtam semmi tünete nincs a betegségnek, pedig ez nemi úton terjed. Arra lennék kíváncsi, hogy hogy szedhette (vagy szedhettük össze) hogyha egyikőnk sem lépett félre. Valamint mi az eljárás ilyenkor a gondozóban miket fognak csinálni?



#nemibeteg gondozó #trichomonasis #mi az eljárás
2015. júl. 6. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl, koszos kézzel babráltad...
2015. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Összeszedhettétek pl törülközővel is, vagy közös WC-n. Amúgy zöldes folyás lehet gonorrhoea is és sok egyéb más is, nemcsak trichomonas, azzal amúgy sem kellene nem gondozóba menni, azt a nőgyógyász kezelné.
2015. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

trichomonasra metronidazolet és jó esetben kész is.

Szépen leveszik a mintát, és lehet az más is mellette.


Ha kimutatnak fertőzést, téged is kell kezelni, mert akkor visszaadod neki. A kliontól nem kell fosni, egy nap beszedtek egy "dobozzal" és kész, vagy szeditek 10napig. Kontrollig nincs csupasz szex :)



!!! Addig menj el te is orvoshoz, vegyenek mintát, hogy hiteles legyen a te kontrollod is!!! a tenyésztés amúgysem két nap

2015. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nemhogy csupasz szex hanem semmilyen nem lehet amig meg nem gyogyultok, főleg ha még herpesze is van.

Igen össze lehet szedni akár uszodában, közös wcben stb, nem kell ahhoz félrelépni.

nekünk is volt, pasimnak nem volt tünete, de bizony neki is kellett szednie a gyogyszert

2015. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Előttem lévő kommentelőtől kérdezem, hogy hogy mintát mi módon vesznek, ver vetel van e?
2015. júl. 6. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:

ja igen, herpesz. Hát igen, úgy elég nehéz bármit is csinálni.

Férfiaknál mintha vétel: Húgycsövön keresztül felnyomnak egy pálcát, azzal megtörlik belülről. Chlamydiát lehet vizeletből is, de ha leveszik onnan nézik. Mycoplasma és ureaplasma ejakulátumtenyésztésnál automatikusan vizsgálandó.


Nőknél szokásos kenetvétel.



Vérvételt tb-n nem fogsz kapni ezekre, mert drágák. Vérvétel szifiliszre, hepatitiszre és HIV-re van.


HPV és herpesz helyileg szintén kenet, illetve vérből is lehetséges. Ezeket mind nézni kell.


Trippert lehet keresni torokban, és fenéknél is, általában látható jele van.

2015. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szó szerint felnyomják vagy csak kepletesen ertetted?
2015. júl. 7. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
felnyomják, ki meddig. Urológiára kéne menni, ők rendesen felnyomják, nem szöszmötölnek :)
2015. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elég fájdalmasan hangzik
2015. júl. 8. 04:03
 10/12 anonim ***** válasza:

és akkor mi van? :)


a kezeletlen szarság több fájdalmat okoz. 10másodperc fájdalom, meg két nap csípő vizelés kibírható, gondolom nem 3éves kislány vagy?! :)

2015. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!