Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy mi?!

Agydaganat vagy mi?!

Figyelt kérdés

Lassan három éve hogy folyamatosan szinte minden nap fáj a fejem. Nem minsig nagyon, néha csak nyomo tompa fájdalom. De van amikor vsak bal oldalr a szemem felett fáj nagyon félek hogy valami komolyabb lehet, agydaganat vagy ilyesmi. Ha eszek fájdalom csillapitokat van amikor egy órán belül kezd hatni, de van amikor egyáltalán nemhat. És még nem voltam semmi kivizsgáláson. Csak tavaly házi orvosnál aki azt mondtad szemüvegkell,de mmásfél évig használtam és ugyan úgy fájt a fejem. Sőt, néha jobban. Szoval abbahagytam a a szemüveg hordasat. De tényleg nagyon félek hogy esetleg agydaganat, nert olyan érzés neha mintha nyomná valami össze a fejem. Tompa.

Mi lehet ez?

16L :(


2015. jún. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, ugyanez a problémám :( 19/L
2015. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Én a helyedben minél hamarabb elmennék kivizsgálásra, ugyanis az egészség nem játék. Havi egy fejfájás még oké lehetne, de hogy minden nap fájjon, az egyáltalán nem átlagos.
2015. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha azt állapitották meg hogy szemüveg kell akkor hordd mert ez csak ront a helyzeteden hogy letetted.

és kivizsgálásra menj el,valószinűleg "csak" migrénes fejfájásod van. ne láss rémeket ilyen fiatalon

2015. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Valamelyik szülőddel együtt menj el a háziorvoshoz, hogy komolyan vegyen, és krjetek beutalót neurológiára. Ez nem azt jelenti, hogy agydaganat, de a fájdalommal nem kell együtt élni, ki kell deríteni az okát.
2015. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia. Nekem is ugyan ez volt a problémám. Elmentem az orvoshoz. Küldött neurològushoz,szemészhez,EEG-re és fizioterapeutához meg fül-orr gégészhez.. Az lett az eredmény,hogy sůlyos arcüreg gyulladásom volt,amire antibiotikumokat és különbözô gyògyszereket kaptam. Ez mellet az EEG vizsgálat eredménye rossz lett és ismételni kellett volna a vizsgálatot ,amit nem akartam(saját felelôsségre).. A fejfájás megszűnt amint csökkent a gyulladás!am mikor megkérdeztem a neurològust,hogy lehet e daganat,igent mondott. Menj orvoshoz mert soha nem lehet tudni! 19/N
2015. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A kérdést az elsô találkozásunkkor tettem fel a neurològusnak.
2015. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Arcüreggyulladásom kiskoromba volt már.

Nemtudom hogy megint az lehet e,de szerintem nem.

Minél hamarabb elfogok menni orvoshoz,csak félek a rossz hírtől

2015. jún. 30. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!