Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hüvelygombától késhet a...

Nikaa.q kérdése:

A hüvelygombától késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban is 2hetet kêsett és nem tudom attól-e azóta kezelem magam egyenlőre sikertelen, aktìv szexuális életet élek igy félek kicsit. Nőgyógyászhoz nem nagyon akarok fordulni mert cikinek tartom és szégyenlem :/
2015. jún. 19. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne szégyenlősködj a dokiknak az a dolguk :)

A hüvelygomba bármitől lehet.Mondjuk száraz,kidörzsöléstől stb.

Ettől nem késhet a menzesz,viszont a front érzékenyeknek igen. Nekem legalább is ezt mondta a doki.Ma hideg front van.

Én vennék egy terhességi tesztet,ha negatív akkor mennék a dokihoz,mert néhány hüvely kúp és rendbe jössz.

A menzeszt is be lehet állítani,hogy ne késsen rendszeresen,mert az nem egészséges.

2015. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hittem mult honapban is amiatt kesett de akkor semmi koze hozza :) koszonom :)
2015. jún. 19. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs hozzá köze, viszont nekemis rendszeresen késett tőle. Próbálkozz be hüvelykapszulával, az hatásosabb, mint a kenőcs.
2015. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes mivel megjött :) Feltettem egy kérdést ugyanis ez az oldal ezért van.. Viszont a bunkó megjegyzéseid tartsd meg magadnak ..értem a poént meg a viccet is de ez most nem volt vicces majd legközelebb ;)
2015. júl. 9. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki írt viccet? Én 2 hozzászólót látok ,de nem poénkodnak :O
2015. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mire kiirtam ezt addigra kitörölte .. azt irta valaki h: szuletett terhes vagyok ...-.-
2015. júl. 10. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!