Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Pont egy hete a lecsusztam egy lépcsőről, eléggé megzuztam a sípcsontom. A bőröm nem sérült egyáltalán. Estére kb 2 cm magas púp lett rajta, amit borogattam és fáslival leszoritottam, másnapra a pup kb fél cm magas lett csak, viszont az összes véraláfutást leszoritottam a bokám fölé. Tehát a púp alatt teljesen lila de nem fáj, hisz nem is ott ütöttem meg. A pupli kicsit érzékeny - ennyi. Mindezek miatt nem tennék fel kérdést, de fontosnak tartottam megemliteni ugyanis tegnap előtt belázasodtam, és nemtudom, hogy lehet-e köze hozzá. Semmi bajom nincs, semmi se fáj, nem köhögök, nem folyik az orrom, nincs torokfájás, nincs allergia, de lázas vagyok folyamatosan. olyan 38 fok körül. Lehet a lábam miatti sérüléstől vagy a kettőnek köze sincs egymáshoz? Valaki azt mondta, hogy az izületi sérülés járhat lázzal. ha még tippelnem kéne akkor esetleg arra tippelnék, h elkoszolodott klima belégzésétől van bajom mert ültem ilyen autóba bár nem egyedül. és másnak nincs baja.... de nem voltam senki közelébe aki beteg, szal nagyon kicsi az esélye annak (nincs is), hogy elkaptam valakitől valamit is...

Azt se tudom ha dokihoz megyek mit mondjak neki hiszen semmi más tünetem nincs a lázon kivül. Amit perpill tökéletesen tudok kezelni algoflex-el de amint kimegy a hatása visszamegy a lázam. Am külföldön vagyok nem Magyarhonban. ha van valakinek valami tippje, tanácsa, előre is köszi


2015. jún. 14. 17:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!