Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem,olyan összeszedetlen vagyok,3 napja csak alszok alszok és alszok.Csak wcre megyek ki néha.Nem vagyok depis.Csak kába vagyok mintha bevettem volna egy kamionnyi nyugtatót,pedig egyáltalán nem is szedek.1 percembe került mire összeszedtem a gondolataim hogy mit is kéne hogy irjak....Kb majdnemhogy azt se tom hogy mi a nevem...

kedvemmel nincsgond,és megölni se szándékozom magam ebből gondolom hogy nem vagyok depressziós.Most is megyek vissza aludni mert ugy érzem magam mintha a mount everestre másztam volna fel pedig csak eddig keltem fel míg ezt leirom.... :(



2015. jún. 13. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
15percembe"
2015. jún. 13. 20:50
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Végére kéne járni ennek az állapotnak! Fordulj a háziorvosodhoz, ő tudni fogja, hogyan tovább.
2015. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp menj el háziorvoshoz, szerintem egy sima vérvétel is kiderítheti mi áll a háttérben. Vérszegénység, vashiány vagy egyéb.
2015. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!