Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy éve nagyon furcsán...

Már egy éve nagyon furcsán érzem magam többi lent?

Figyelt kérdés
Leszeretném szögezni h 16 éves vagyok fiú és ezeket a tüneteket produkálom. Kb. egy éve fájdalmakat kezdtem érezni a bal mellkasomban aztán ez 3 nap múlva el is múlt aztán tavaly szeptemberben ez jött szédüléssel hányingerrel stb. Voltam kardiológián de hát ugye a magyar orvostudomány mint tudjuk aztán hejj de jó, azt mondták nincs semmi bajom. Mondták azért mert sokat növök stb. De ez már odaáig fajult hogy aludni se tudok néha mert arra kelek hogy iszonyatosan ver a szivem. Ha valaki okosabb esetleg mint a kardiológián annak a véleményét szívesen meghallgatom.

2015. jún. 9. 21:18
 1/1 anonim válasza:
Nyugi pánik betegség semmi bajod, nekem is volt vegytiszta halálfélelmem volt. Menj el pszhihomókushoz segít rajtad.
2015. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!