Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő húgyúti fertőzés....

Visszatérő húgyúti fertőzés. Ki erez velem egyutt? Kinek mi használ a legjobban?

Figyelt kérdés
Szex utan jelentkező húgyúti fertőzésekkel szenvedek. lassan ott tartok hogy nekem ez az egész nem kell. ugy érzem hogy soha nem lesz jobb. hogy mindig ez lesz, minden együttlét utan. segítsetek kerlek...nagyon el vagyok keseredve. főleg azok válaszát varom akik ilyen helyzetben vannak/voltak mint en. előre is koszonom.
2015. jún. 9. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
A lelkivilágodat és a kapcsolatodat a barátoddal tedd rendbe és nem fogsz ettől szenvedni. Tudat alatt nem kell neked ez a férfi, és a tested jelzi ezt, csak te nem akarod ezt észre venni.
2015. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom és az amoxicilin használt.

Nekem is és partneremnek is ezt írta fel az orvos.

2015. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokféle oka lehet, még akár az is, hogy tanga fehérneműt viselsz. A húgyúti fertőzés pontos bakteriális okát meg ki kell deríteni tenyésztéssel.
2015. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves második válasz író, nálad meddig voltak fertőzések, es az amoxicillin szedése utan jelentkezett meg, vagy teljesen megszűnt es azota nem tért vissza a fertőzés? milyen vizsgálaton es orvosnál voltál aki ki tudta deríteni mi a bajod? (en voltam nőgyógyásznál, urologusnal, haziorvosnal) egyik se tud normális választ adni arra hogy mi lehet a probléma okozója es hogy hogyan lehetne kizárni.
2015. jún. 9. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a vesekő okoz fertőzéshez hasonló tüneteket. Először azt hittem fertőzés, tupikusan felfázásos tüneteim voltak, de minden tenyésztés negatív lett. A nőgyógyász javasolta, hogy használjam a vitagyn-t, mert jót tesz a hüvelyflórának. [link] Próbáld ki, recept nélkül kapható, ha jól emlékszem 3000 körül volt. Ezt utána ismétlő kezelésként el lehet végezni több hónapon keresztül is.
2015. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!