Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet híg a székletem?...

FkriszF kérdése:

Mitől lehet híg a székletem? (többi alul)

Figyelt kérdés
Minden nap járok úszni.Olyan 2 hónapja csütörtökönként suli utánn, amikor mentem úszásra hasmenésem volt.Ezt amikor anyámnak elmondtam akkor megkérdezte hogy mi van szerdánként a suliban ebédre. Elmondtam hogy tésztafélék. Ő mondta hogy lehet hogy lisztérzékeny vagyok. Én nagyon megijedtem. Mostanában viszont szinte minden nap híg a székletem. Nem tudom mitől lehet. Lehet hogy azért van mert nagyon félek attól hogy lisztérzékeny vagyok és a stressz miatt, vagy tényleg az vagyok. És akkor most menjek el kivizsgállásra. Nem tudom.. Ahh!! Még mitől lehet híg a széklte?? 15/F Help pls.

2015. jún. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokmindentől lehet, de ezt csak orvos fogja tudni megmondani.

A teljesség igénye nélkül lehet egy fertőzés maradványa (felborult bélflóra), ibs... és bizony van, ami a lisztérzékenységnél is rosszabb lehet: idb.

Menj orvoshoz!

2015. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Kellene egy széklettenyésztést csináltatni. Utána többet tudna az orvos is. Mostanában estem át egy hasonló történeten, ment a hasam, mint a gép. A tenyésztés kimutatott valami kórokozót, kaptam rá gyógyszert és elmúlt a probléma.
2015. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!