Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anális szextől lehet véres a...

Anális szextől lehet véres a szekletem?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 héttel ezelőtt kiprobaltuk az anális szexet a barátommal (használtunk síkosítót de így se tartott sokáig mert eléggé kellemetlen volt)aztán egy pár nap múlva élénkpiros vér volt a szekletembe átmentem a dokihoz írt fel kúpot meg krémet attól jobb volt aztán mivel elfogyott a kúp és nem is volt semmi probléma úgy gondoltam hogy elmúlt aztán egy pár nap múlva megint elkezdődött. Nincs se székrekedésem se hasmenésem, nem fáj a székelés,nem eszek fűszeresen rengeteg zöldséget eszem úgyhogy nem hiszem hogy az étkezés miatt lenne azért gondoltam hogy a szex miatt volt mert ezelőtt sosem volt ilyen bajom (de nem is próbálkoztunk az anális szexel). A neten azt olvastam hogy ha élénkpiros a vér akkor a vastagbélbol jön és csak a bélpolipot találtam ami ezzel kapcsolatos súlyos betegség de az idősebb korban jön elő (?) (18 vagyok) vagy még az aranyérről hallottam. Mindenesetre holnap megyek vissza a dokihoz de lehet valami komolyabb probléma a dolog mögött? Volt már valakinek hasonló problémája?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2015. ápr. 19. 14:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként teljesen tünetmentes vagyok (a vérzésen kívül) nem vagyok felpuffadva, se fáradékonyság,normális a súlyom ... Ja és nem szedek gyógyszert
2015. ápr. 19. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet! Próbálj kamilla teát inni, hogy a székleted inkább puha legyen, hogy ha valami ott bent megsérült, az tudjon gyógyulni és ne jöjjön elő újra keményebb széklettől. Csak egy tanács. Ne csináljátok. (Én is kipróbáltam, szerintem iszonyúan fáj, és nem utolsó sorban a záróizmok gyengülnek, nem fogsz tudni székletet tartani, ha peched van. Az egészséged többet ér!
2015. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a zöldségektől van? Paradicsom vagy cékla? Én egyszer hasmenést kaptam, és olyan volt mintha vér ömlött volna ki belőlem. Rohantam az orvoshoz, megnézte hogy nincs-e aranyerem de nem volt. Aztán amikor megkérdezte mit ettem mit ittam az elmúlt 3 napban, eszembe jutott hogy előtte lévő nap délután ittam detoxikáló cékla-zeller-répa levet. Kiröhögött ès hazaküldött. Másnap már rendes székletem volt. Szóval én inkább nálad is a zöldségekre gyanakszom. Anális szextől nekem nem volt ilyesmi problémám soha.
2015. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Elsö vàlaszolo! igen én is ugy gondolom hogy nem fogjuk többet csinàlni mert nagyon fàj és valoban nem ér annyit. De ha attol van akkor ennyi idö utàn nem kellett volna még elmùlnia?


Màsodik vàlaszolo! én is gondoltam erre de céklàt nem ettem, maximum paradicsomot ami piros de tuti hogy nem az volt mert rendesen piros volt a wc papir.

2015. ápr. 19. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A paradicsom is csinál ilyet, a papíron szétkenődik és olyan mint a vér. Próbálj meg egypár napig nem enni semmi piros vagy narancsszínű ételt. Se paradicsom, se piros paprika, se répa, se narancs...stb. Ha ezek után is megmaradnak a vérfoltok, akkor legalább kizárhatod hogy kajától van. Egy próbát megér.
2015. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most remélem nem tér ki mindenki a hitéből, de én meleg vagyok, és a barátommal szexeltem, ugyan ez volt a helyzet. először szexeltem fiúval, és igazából csak annyit mondanék hogy semmi probléma nincsen! el fog múlni, és egyébként ez csak annyit jelent hogy valami, lehet hogy a srác farka sértett fel belülről téged. Annyi hogy valami felsértett, és véreztél. Később nekem többször is előfordult ilyen. Óvatosabb voltam, és meg is volt oldva. elmúlt ez a probléma. Amúgy semmi probléma nincsen. nem kellett volna minden retket megvenni a gyógyszeripartól, hogy a pénzeddel finanszírozd a további lassan halálos gyógyszer kifejlesztését... Na jó. Az iróniát félretéve csak légy óvatosabb. ;)


15/F

2015. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de szerintem egy darabig pihentetjük a dolgot mert nekem nem tetszett annyira...
2015. jún. 9. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!